This War of Mine: The Board Game Galakta

CENA: od 209,90 PLN do 231,97 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Gra planszowa, której pierwowzorem jest popularna gra komputerowa This War of Mine wyprodukowana przez 11bit Studio

Miasto jest oblężone. Brakuje wody, jedzenia, leków i innych podstawowych artykułów. Każdy dzień to walka o przetrwanie. Moralność schodzi na dalszy plan instynkty zaczynają brać górę. W opuszczonych ruinach budynków możesz znaleźć jakieś przydatne pozostałości, ale wyprawa na ulice miasta zawsze wiąże się z ryzykiem. A jeśli spotkasz żołnierzy? Albo inną zdesperowaną grupę? Jak się zachowasz?

This War of Mine: Gra planszowa oparta została na bestsellerowej grze komputerowej 11 bit studios. Każda runda to nie tylko walka o przetrwanie i zarządzanie elementarnymi zasobami. To także trudne moralne wybory, których gracze będą dokonywać na każdym kroku. Obrabujecie napotkaną rodzinę z ostatnich zapasów? A może zabierzecie im tylko część lub nawet wspomożecie swoimi? Każdy wybór ma swoje konsekwencje, które mogą pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie.

W trakcie tury gracze wspólnie decydują o losach swoich postaci czy ukryją się w ruinach i przymierając głodem spróbują znaleźć coś przydatnego w zgliszczach, czy też ostrożnie wyjdą na ulice, żeby poszukać jedzenia lub pomocy? Jest wiele możliwości, a każda znacząco wpływa na grę i toczącą się opowieść. Po przygotowaniu planszy, pierwszy gracz rozpatruje pierwszą kartę wydarzenia, a następnie wszyscy przystępują do rozdzielania akcji. Każda akcja, którą można wykonać, jest opisana i jasno wytłumaczona bezpośrednio na planszy lub na karcie, więc można skupić się na tym, co jest naprawdę ważne klimacie i historii.

W tej grze planszowe wojna staje się osobistym doświadczeniem. Podczas rozgrywki gracze spotkają wiele postaci, a prawie każda ma swoje imię i historię, której staną się częścią. Po raz pierwszy gracze mają tak duży wpływ na samą opowieść w Księdze Skryptów znajduje się ponad 1900 możliwych dróg rozwoju historii Waszej osobistej wojny. Czy zdołasz przetrwać w trudnych warunkach oblężonego miasta? Jak potoczą się losy Twoje i Twoich towarzyszy? This War of Mine: Gra planszowa przyniesie jedne z najtrudniejszych dylematów w Twoim życiu - sprawdzisz, co naprawdę oznacza słowo przetrwać

W pudełku znajdują się: plansza, 12 plastikowych figurek, 4 plastikowe podstawki, 4 kostki, 200 kart, 186 żetonów, 33 znaczniki, pamiętnik, książka skryptów, broszura ze scenariuszami, broszura zapisu oraz instrukcja gry.

Producent Galakta > Gry planszowe Galakta

Podobne produkty: this war of mine opowiesci ze zniszczonego Miasta Galakta Gra Catan - Kupcy i barbażyńcy Galakta Gra cortex niegrzeczny Gra catan polska Gra imprezowa mafia vendetta Rebel Rajstopy 96627 Shirley of Hollywood

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: