Dron FOREVER Sky Soldiers DR-200

CENA: od 227,00 PLN do 227,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

sky soldiers to zestaw 2 dronów walczących, które zapewniają doskonałą zabawę całej rodzinie jak i grupie przyjaciół. możliwość przeprowadzenia powietrznej walki – każdy z dronów może zestrzelić przeciwnika. drony sa odporne na upadki ze znacznych wysokości, a wytrzymała konstrukcja gwarantuje także stabilny lot.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Dron FOREVER Sky Soldiers DR-200 znajduje się na 22 miejscu wśród wszystkich Drony i na 1 miejscu wśród Drony Forever. Jego średnia cena wynosi 163,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Dron DJI Phantom 4 Pro . Dron DJI Phantom 4 Pro można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 8 549,00 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Drony to 949,04 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 800,81%.

W ostatnim czasie w kategorii Drony największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Dron SYMA X5HW .

Dron FOREVER Sky Soldiers DR-200 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Forever w ogóle aktualnie znajduje się na 19 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Forever jest Głośnik mobilny FOREVER PBS-100 . Aktualnie najlepszym produktem marki Forever jest Mikrofon z głośnikiem FOREVER BMS-400 .

Forever nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Drony, Drony Forever znajdują się dopiero na 7 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Forever w tej kategorii jest Dron FOREVER Sky Soldiers DR-200 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Drony Mattel.

Urządzenia Forever w kategorii Drony są średnio tańsze niż Drony w ogóle.

Aktualnie Forever jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Forever > Drony Forever

Podobne produkty: Wideorejestrator FOREVER vr 500 Dron DJI mavic pro Dron DJI phantom 4 pro plus kamera sportowa FOREVER sc400 plus Słuchawki dokanałowe z mikrofonem Forever cm 210 Smartwatch FOREVER Call Me kw 50 Projektor Forever mlp 500 Dron SYMA x54hc Dron PROLINK air premium s2 Dron nine eagles galaxy visitor 2 HMS sky crunch Dron Goclever predator fpv

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: