CENA: od 429,00 PLN do 439,00 PLN
OCENA: Brak ocen
OFERTY: 2
Długość przewodu:6 m;Funkcje dodatkowe:automatyczne włączenie/wyłączenie przez elektronarzędzie, gniazdko do podłączenia elektronarzędzi, możliwość odkurzania na mokro, możliwość odkurzania na sucho;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrno-zielony;Moc silnika:1400 W;Napięcie akumulatora:0 V;Pojemność:30 l;Poziom hałasu:0 dB;Przeznaczenie:do użytku profesjonalnego;Regulacja mocy ssania:nie;Rodzaj worka:tekstylny;Wymiary:0 cm;Wyposażenie:metalowa rura teleskopowa, szczotka okrągła, szczotka podłogowa, szczotka szczelinowa, wąż ssący, worek z tkaniny;Zasięg pracy:0 m;Zasilanie:sieciowe;Zasilanie:sieciowe
Odkurzacz FIELDMANN FDU 2004-E to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Elektronarzędzia.
Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Fieldmann.
Fieldmann nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Elektronarzędzia, Elektronarzędzia Fieldmann znajdują się dopiero na 89 miejscu.
Większym zainteresowaniem cieszą się Elektronarzędzia Wolf.
Urządzenia Fieldmann w kategorii Elektronarzędzia są średnio tańsze niż Elektronarzędzia w ogóle. Elektronarzędzia Fieldmann stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.
Producent Fieldmann > Elektronarzędzia Fieldmann
Brak ocen
Aktualizacja: 20/4/2026
429,00 PLN
OCENA:
Aktualizacja: 21/4/2026
439,00 PLN