Kurtyna powietrzna do chłodni FERONO FK150ZC

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Kurtyna powietrzna do chłodni FERONO FK150ZC cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 19 miejscu w kategorii Kurtyny powietrzne biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 719,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Kurtyny powietrzne aktualnie lepiej sprzedaje się Kurtyna powietrzna z nagrzewnicą WARMTEC WRM10+ . Aktualnie Kurtyna powietrzna z nagrzewnicą WARMTEC WRM10+ jest do nabycia w sklepach w cenie około 1 499,00 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 43,27% wyższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Kurtyny powietrzne znajduje się Kurtyna powietrzna N'oveen HC2000 .

Kurtyna powietrzna do chłodni FERONO FK150ZC w rankingu sprzedaży urządzeń marki Ferono w ogóle aktualnie znajduje się na 4 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Ferono jest Kurtyna powietrzna FERONO FK90E . Aktualnie najlepszym produktem marki Ferono jest Kurtyna powietrzna FERONO FK100Z .

Ferono nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Kurtyny powietrzne, Kurtyny powietrzne Ferono znajdują się dopiero na 7 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Ferono w tej kategorii jest Kurtyna powietrzna FERONO FK200E .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kurtyny powietrzne Optimum. Na przykład OPTIMUM KP-1000 .

Urządzenia Ferono w kategorii Kurtyny powietrzne są średnio droższe niż Kurtyny powietrzne w ogóle.

Producent Ferono > Kurtyny powietrzne Ferono

Podobne produkty: kurtyna powietrzna do chłodni FERONO fk120zc kurtyna powietrzna SONNIGER guard 150e

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: