Termos Esbit Vacuum Flask Plus 1L

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Termos Esbit Vacuum Flask Plus 1L cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 10 miejscu w kategorii Termosy,kubki termiczne biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 114,65 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Termosy,kubki termiczne aktualnie lepiej sprzedaje się Termos obiadowy 1l KM2062 . Termos obiadowy 1l KM2062 można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 46,77 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Termosy,kubki termiczne to 64,87 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 27,90%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Termosy,kubki termiczne znajduje się Termos ESBIT Vacuum 0,5l, 0,75l, 1l .

Termos Esbit Vacuum Flask Plus 1L w rankingu sprzedaży urządzeń marki Esbit w ogóle aktualnie znajduje się na 7 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Esbit jest Termos obiadowy z łyżką Esbit Food Jug Plus . Aktualnie najlepszym produktem marki Esbit jest Termos ESBIT Vacuum 0,5l, 0,75l, 1l .

Esbit znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Termosy,kubki termiczne. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Esbit w tej kategorii jest Termos Esbit Vacuum Flask Plus 1L .

Większym zainteresowaniem cieszą się Termosy,kubki termiczne Contigo.

Urządzenia Esbit w kategorii Termosy,kubki termiczne są średnio droższe niż Termosy,kubki termiczne w ogóle.

Aktualnie Esbit najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Podobne produkty: Termos obiadowy z łyżką Esbit food jug plus Termos ESBIT vacuum 0,5l Termos 9 , 0l , StCrNi BARTSCHER 150981 MSR alpine kitchen cupboard

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: