Areator elektryczny Gardena ES 500 4066-20

itemprop= Duże zdjęcie

CENA: od 483,00 PLN do 752,50 PLN

OCENA: 5/10

OFERTY: 5

Moc: 500 W. Szerokość pracy: 30 cm. Ustawienie głębokości pracy do 3 x 3 mm. Waga: 7,5 kg. Zalecany do trawników o powierzchni do ok. 600 m². br br Kompaktowy, zwrotny aerator do wygodnego usuwania mchu i sfilcowań z trawnika.

Moc: 500 W. Szerokość pracy: 30 cm. Ustawienie głębokości pracy do 3 x 3 mm. Waga: 7,5 kg. Zalecany do trawników o powierzchni do ok. 600 m². br br Kompaktowy, zwrotny aerator do wygodnego usuwania mchu i sfilcowań z trawnika. PowerPlus: mocny 500 W, uniwersalny silnik elektryczny, łatwe uruchamianie oraz niezakłócona praca urządzenia. Trudno ścieralne, hartowane sprężyny wykonane ze stali szlachetnej z możliwością pojedynczej wymiany (w załączeniu 1 komplet). Centralne ustawianie głębokości pracy za pomocą ręcznie regulowanej dźwigni. Możliwość transportu bez zagłębiania noży w ziemię. Duże profilowane koła dla wygodnej obsługi urządzenia. Składana rączka łatwy transport i duża oszczędność miejsca składowania.

GARDENA elektryczny aerator ES 500 umożliwia delikatne usuwanie mchu i sfilcowań z trawnika, zapobiega ich ponownemu narastaniu oraz poprawia wchłanianie powietrza, wody i substancji odżywczych przez trawę. Odporne na zużycie i hartowane sprężyny ze stali nierdzewnej przeczesują trawnik i skutecznie usuwają sfilcowaną trawę, chwasty i mech. W przypadku przesunięcia sprężyn ze stali nierdzewnej można je łatwo wyregulować za pomocą poręcznej dźwigni. Wydajny silnik PowerPlus umożliwia niezakłóconą pracę i bezproblemowe uruchamianie wertykulatora w dowolnym momencie. Duże koła o specjalnym bieżniku ułatwiają przemieszczanie i manewrowanie oraz zapewniają dobrą przyczepność na trawniku. Przyjemne prowadzenie zapewnia wygodny przełącznik na rączce. W celu przeniesienia na miejsce pracy można łatwo i szybko złożyć noże, tak aby urządzenie przybrało postać transportową. Praktyczne: rączkę elektrycznego wertykulatora można szybko odłączyć w celu zaoszczędzenia miejsca składowania i ułatwienia transportu. Mocny silnik PowerPlus Wydajny silnik PowerPlus zapewnia bezproblemowe uruchamianie aeratora oraz umożliwia efektywną, nieprzerwaną pracę. Efektywna i wydajna praca Odporne na zużycie i hartowane sprężyny ze stali nierdzewnej przeczesują trawnik i skutecznie usuwają mech i darń. Sprężyny można łatwo wymieniać pojedynczo. Łatwa obsługa Ergonomicznie ukształtowana rączka aeratora ułatwia jego pchanie. Bezpieczne pchanie Możliwość transportu bez zagłębiania noży w ziemię. Oszczędność miejsca Kompaktowy aerator idealnie nadaje się do łatwych i niewymagających wysiłku prac, a ponadto wymaga niewiele miejsca do przechowywania i wygodnego transportowania

Producent Gardena