ECOFANet.com.pl

Ostatnia modyfikacja: 2014-05-19 12:53

 • URL:

  http://www.ecofanet.com.pl/
 • Kod pocztowy i miasto:

  42-274 Aleksandria Pierwsza
 • Adres:

  Dolna 40
 • Telefon:

  603619152
 • Opis:

  ECOFANet jest e-sklepem prężnie rozwijającej się firmy handlowej w branży wentylacyjnej oraz odnawialnych źródeł energii. Właścicielem marki jest firma ECOFAN z Aleksandrii Pierwszej k / Częstochowy. Założycielem i jedynym właścicielem jest Grzegorz Nocuń posiadający doświadczenie od 1995r w HVACiR & OZE.
  ECOFANet jest e-sklepem stworzonym na fundamencie pasji i doświadczenia. Chcemy by najnowsze technologie były ogólnodostępne dla każdego w najlepszych cenach.

  Nazwa ECOFAN to połączenie ekologii i wentylacji czyli łatwo wywnioskować, że w ofercie znajdują się produkty do obróbki powietrza oraz wyroby sprzyjające ograniczaniu emisji CO2 do atmosfery. ECOFANet to marka przeznaczona na potrzeby e-sklepu.

  Strategia: Naszą strategią jest prosta maksyma handlowa „Więcej za mniej”, dzięki czemu oferujemy klientom produkty w „Najlepszy cenach”.

  Cel: Naszym celem jest zadowolenie klientów poprzez dostarczanie produktów spełniających ich wysokie wymagania jakościowe oraz najlepsze ceny.

  Misja i wizja: Naszą misją jest budowanie przedsiębiorstwa, które będzie spełniało oraz wyprzedało oczekiwania kontrahentów. Przyszłość każdej firmy jest w rękach klientów - dlatego działania ECOFAN będą opierać się wg prostych zasad: jakość, cena, ekologia, innowacja, przejrzystość, prostota.

  Co nas wyróżnia:

  Szeroka oferta produktów: Specjalizujemy się w produktach i usługach z zakresu wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji, kolektorów słonecznych, fotowoltaiki, elektrowni wiatrowych, pomp ciepła, ekologicznych kotłów oraz podgrzewaczy z buforami ciepła. Promujemy wyroby producentów, których stosunek ceny do jakości jest najkorzystniejszy dla klienta.

  Elastyczność: Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wynegocjować najlepszą ofertę na każdy produkt, który nie figuruje oficjalnie w katalogu.

  Klient może wybierać z oferty produktów wg zasady:

  - najniższa cena – oferta produktów budżetowych zachowujących podstawowe parametry jakości

  - najlepsza cena – oferta produktów mających najlepszy stosunek ceny do jakości

  - najlepsza jakość – oferta produktów dla klientów bezwzględnie wymagających najlepszej jakości i parametrów produktów. W tej grupie zapewniamy opiekę oraz serwis dożywotnio.  Kontakt praktycznie 24h: W sytuacji zagrożenia terminu realizacji inwestycji można śmiało kontaktować się z nami 24h na dobę. Jesteśmy jak dobra kawa w połączeniu z niemiecką maszyną.

  Zawsze pełni energii i niezawodni.

  Systemowa opieka: Zapewniamy całościową opiekę nad klientem w zakresie inwestycji. Nasz serwis obejmuje ofertę, projekt, źródła finansowania, sprzedaż oraz opiekę posprzedażową.

  Własne marki: W naszej ofercie klienci znajdą produkty, których jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce - są to głównie wyroby z grupy B z najlepszą ceną, czyli stosunek jakości do ceny jest najlepszy dla klienta.
 • Płatność:

  1.Płatność gotówką. W przypadku odbioru osobiście zakupionego towaru w siedzibie ECOFAN lub przy dostawie "za pobraniem"

  ECOFAN
  Ul. Dolna 40, Aleksandria Pierwsza
  42-274 Konopiska

  2.Płatność przelewem na konto. W przypadku wybrania takiej formy płatności, zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na konto mBank nr konta 61 1140 2017 0000 4302 1291 9418. Odbiorca ECOFAN Grzegorz Nocuń

  3.Płatność przekazem pocztowym. W przypadku wybrania takiej formy płatności, zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na konto mBank nr konta 61 1140 2017 0000 4302 1291 9418. Odbiorca ECOFAN Grzegorz Nocuń

  4. Błyskawiczna płatność za pośrednictwem systemu online Przelewy 24. Pobierana jest automatyczna opłata 2.5\\\\\\% od wartości do zapłaty.
 • Dostawa:

  1.Dostawy realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej UPS.
  2.Możliwy jest odbiór we własnym zakresie - klient po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z obsługą sklepu internetowego może odebrać zamówiony towar bezpośrednio w siedzibie.

  ECOFAN
  Ul. Dolna 40, Aleksandria Pierwsza
  42-274 Konopiska

  3.Zamówienia wysyłamy w paczkach do 30kg. Większe zakupy wysyłamy w kilku paczkach po 10 lub 30 kg. Koszty przesyłek drobnych dla Poczty Polskiej podane są dla paczek o maksymalnych wymiarach 30x25x15cm.
  4.Koszt dostarczenia towaru jest doliczany do wartości zamówienia i jest on uwidoczniony na dowodzie zakupu (paragon, faktura). Jego wysokość jest uzależniona od wartości zamówionego towaru oraz od sposobu dostawy.
  5.Koszt dostawy zawiera koszty dostawcy (Kurier UPC, Poczta Polska,) oraz koszty przygotowania przesyłki (opakowanie).
  6.Koszt dostawy zawiera aktualną stawkę podatku VAT.
  7.W standardzie realizujemy dostawy wyłącznie na terenie Polski.
  8.Czas dostawy jest zależny od realizacji usługi przez danego spedytora jak UPC lub Poczta Polska.
  9.Czas realizacji dostawy liczymy od nadania przesyłki.
  10.Cennik dostaw na terenie Polski.


  RODZAJ DOSTAWY
  SPOSÓB PŁATNOŚCI
  OPŁATA
  UWAGI
  CZAS DOSTAWY
  Odbiór osobisty
  Przedpłata
  Gotówka przy odbiorze

  0,00 zł
  Brak opłaty za dostawę!
  Wg. ustaleń
  Poczta Polska
  List ekonomiczny
  Kurier 48 max. 30kg
  Kurier 48 max. 30kg

  Przedpłata
  Przedpłata
  Pobranie

  od 3,50zł do 6,50zł
  od 10,82zł do 16,91zł
  od 13,53zł do 19,62zł

  DOSTAWA GRATIS!
  dla zamówień powyżej 100zł netto
  szczegóły w programie rabatowym

  ...
  48h
  48h
  UPS
  Kurier max. 30kg
  Kurier max. 30kg

  Przedpłata
  Pobranie

  17,90zł
  20,40zł

  24h

  11. Przesyłki paletowe wyceniane są indywidualnie.