CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN
OCENA: Brak ocen
OFERTY: Nie znaleziono ofert
Diamond 9.6 to najmasywniejszy głośnik serii. Poza rozmiarami i wynikającymi stąd możliwościami brzmieniowymi, wyróżnia go unikalny głośnik średniotonowy - 5 cm kopułka, konstrukcyjnie wywodząca się z najdroższych głośników Wharfedale`a - Opusów. Seria 9 to kolejne (po 8, jak nietrudno zauważyć) wcielenie Diamondów Wharfedale`a. Z poprzednikami nowe Diamondy łączy niska cena, doskonałe brzmienie oraz stosowanie kewlaru w głośnikach średnioniskotonowych. Dzieli zaś różnica w wyrafinowaniu techonlogicznym (na korzyść 9), nowe kształty oraz nowe kolory oklein. Jeszcze przed premierą Dziewiątki wywołały zamieszanie dzięki doskonałemu testowi Diamond 9.1 w What Hi-Fi? Sound & Vision. Wszystko wskazuje na to że przebiją bezprecedensowy sukces Ósemek i opanują wkótce rynek głośników w Polsce.
Dane techniczne:
Typ: wolnostojący
Głośniki: - niskotonowy: 8 cali - średnio/niskotonowy: 8 cali - średniotonowy: 50 mm - tweeter: 25 mm TEX
Zalecana moc wzmacniacza: 40-200W
Nominalna impedancja: 6 Ohm
Ekranowanie magnetyczne: tak
Skuteczność (1W z 1m): 90 dB
Zakres częstotliwości (przy -6 dB): 28Hz - 24kHz
Częstotliwości zwrotnicy: 150Hz; 2,0kHz; 6.0kHz
Wymiary (WxSxG) mm: 1080 x 247 x 331
Kolory: buk, wiśnia, srebrny
Kolumna głośnikowa Wharfedale DIAMOND 9.6 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Głośniki.
Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Wharfedale.
Wharfedale nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Głośniki, Głośniki Wharfedale znajdują się dopiero na 27 miejscu.
Większym zainteresowaniem cieszą się Głośniki JVC.
Urządzenia Wharfedale w kategorii Głośniki są średnio droższe niż Głośniki w ogóle.
Producent Wharfedale > Głośniki Wharfedale