Alkomat elektrochemiczny AlcoFind PRO-X-3

CENA: od 275,49 PLN do 279,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

ALKOMAT AlcoFind PRO-X-3 + ustniki , 12mc kalibracji Najważniejsze cechy Sensor elektrochemicznyPRO X-3] wskazuje z dokładnością wyniku do 0.01‰Szeroki zakres pomiaru od 0.00 do 4.00 ‰Darmowa kalibracja w okresie 12mc od zakupu urządzenia w serwisie producentaPromocja - 10 szt. ustników gratis!!! Przeznaczenie Alkomat jest przeznaczony do kontroli stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Wysokiej klasy sensor elektrochemiczny to serce alkomatu, które gwarantuje precyzyjne wyniki pomiarów. Opis Alkomat PRO X-3 to znakomite urządzenie, kolejny członek rodziny PRO X. Elektrochemiczny sensor PRO X jest sercem alkomatu gwarantujący wysoką jakość i wiarygodność pomiaru. Wspomniany sensor zapewnia wysoka czułość, a zastosowane oprogramowaniem sprawia, że korzystanie z alkomatu jest sprawne. Dokładność pomiaru alkomatu wynosi +/- 0,06‰ przy 0,5‰ BAC w 25°C. Kalibracja to temat związany z alkomatami, a producent zaleca przeprowadzenie jej co pół tysiąca pomiarów lub co 12 miesięcy – w zależności co nastąpi szybciej. W ułatwieniu pilnowania, pomaga wbudowany licznik pomiarów, dla którego maksymalna wartość to 500W. Dodatkową funkcjonalnością alkomatu PRO X-3 jest licznik pomiarów, który wskazuje maksymalnie liczbę 500 wykonanych testów, co pomaga w ustaleniu czasu do kalibracji, przypominam , że parametr 12mc od ostatniej kalibracji, też jest równie ważny.Działanie sensora jest zależne od użytych baterii i ich stanu, dlatego PRO X-3 jest wyposażony w funkcję alarmu słabej baterii, ma to na celu uchronić użytkownika przed fałszywym pomiarem wywołanym przez urządzenia, kiedy bateria jest za słaba, aby podać właściwe napięcie do sensora. Automatyczne wyłącznie zasilania: TakCzas przygotowania do pracy: < 20 sekundCzas wydechu podczas pomiaru: 4 sek.Dokładność: ± 0.06‰ BAC przy 0.50 ‰Funkcje dodatkowe urządzenia: -Jednostki pomiarowe: ‰ (promile)Próg alarmowy: -Rozdzielczość wskazań: 0.01Sensor: ElektrochemicznySygnalizacja gotowości do pomiaru: TakSygnalizacja niskiego napięcia zasilania: TakSygnalizacja przekroczenia zakresu pomiarowego: TakSygnalizacja rozpoczęcia i zakonczenia pomiaru: TakSygnalizacja uszkodzenia sensora: TakSygnalizaja prawidłowego przebiegu pomiaru: TakTryb pomiaru/próbkowanie: AutomatyczneWymiary przedmiotu: 51 x 109 x 18Wyposażenie alkomatu: Alkomat EVO, Bateria AAA, Instrukcja w języku polskim, Ustniki 2 szt.Wyświetlacz alkomatu: LCDZasilanie alkomatu: 2 x AAA 1.5V alkaliczne

Produkt w rankingach sprzedaży:

Alkomat elektrochemiczny AlcoFind PRO-X-3 znajduje się na 6 miejscu wśród wszystkich Alkomaty i na 2 miejscu wśród Alkomaty Datech. Jego średnia cena wynosi 275,46 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Alkomat BACscan F-60 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 325,23 zł, więc Alkomat BACscan F-60 jest tańszy od średniej o 8,35%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Alkomaty znajduje się Alkomat Overmax AD-02 .

Alkomat elektrochemiczny AlcoFind PRO-X-3 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Datech w ogóle aktualnie znajduje się na 2 miejscu.

Aktualnie najlepszym produktem marki Datech jest Alkomat elektrochemiczny AlcoFind PRO-X-5 .

Datech znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Alkomaty. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Datech w tej kategorii jest Alkomat elektrochemiczny AlcoFind PRO-X-3 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Alkomaty xBlitz. Na przykład Alkomat XBLITZ AlControl ultra .

Urządzenia Datech w kategorii Alkomaty są średnio droższe niż Alkomaty w ogóle.

Aktualnie Datech najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Datech > Alkomaty Datech

Podobne produkty: Alkomat elektrochemiczny AlcoFind pro x 5 Alkomat BACscan f 50 Alkomat XBLITZ alcontrol mini

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: