Ostatnia modyfikacja: 2017-10-11 14:15

 • URL:

  www.creativehobby.pl
 • Kod pocztowy i miasto:

  41-922 Radzionków
 • Adres:

  ul. Zofii Nałkowskiej 11
 • Telefon:

  32 282-53-22
 • Opis:


  Zaczęliśmy naszą kreatywną przygodę z hobby w 2003 roku...


  Tak, właśnie blisko 14 lat temu jako pierwszy sklep internetowy w Polsce dostarczyliśmy Wam podstawowe produkty do decoupage, o które wówczas było bardzo ciężko w naszym kraju. To były czasy...gdy na forach internetowych razem z Wami dyskutowaliśmy o tym co i kiedy pojawi się w naszej ofercie...wszyscy razem czekaliśmy na upragnioną dostawę.

  Dziś jest inaczej. Czas bardzo szybko płynie, a my bez ustanku rozwijamy dla Was naszą ofertę starając się zaspokoić coraz wyższe oczekiwania i najróżniejsze gusta. To dobrze, ponieważ stanowi to dla nas ciągłą inspirację i motywuje do rozwoju.

  Dziś oferujemy Wam blisko 19 tys. artykułów, a liczba sprzedanych sztuk produktów rocznie przekracza pół miliona. Regały z kreatywnymi produktami uginają się od produktów do decoupage\\'u, scrapbookingu, cardmakingu, quillingu i wielu innych.

  Szczycimy się bardzo wysoką jakością obsługi Waszych zamówień, co komentujecie na poziomie 95,76\\% możliwie najwyższej oceny. Zawsze chętnie Wam pomagamy i doradzamy w trafnym wyborze. Jeżeli nie próbowaliście to serdecznie zapraszamy!

  Działamy też szybko jak przysłowiowa błyskawica. W roku 2016 terminowa dostarczalność przesyłek przekroczyła 99,84\\%.

  Realizujemy zamówienia zarówno dla osób indywidualnych, ale też instytucji czy firm. Wiemy, że każdy z Was ma inne oczekiwania i tak też staramy się je realizować.

  Bardzo Wam za to dziękujemy!
 • Płatność:

  Przedpłata, pobranie, gotówka (przy odbiorze osobistym).
 • Dostawa:

  Poczta Polska, Kurier DHL, Paczkomat, Paczka w RUCHU,