Radioodtwarzacz Blaupunkt BREMEN 975

CENA: od 3199,00 PLN do 3199,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

ANDROID SOPHISTICATION Bremen 975 charakteryzuje się wyszukaną stylistyką, spójnym interfejsem użytkownika opartym na systemie Android i niesamowitymi możliwościami. Wyposażony jest w duży 7-calowy ekran pojemnościowy z technologią ant

Produkt w rankingach sprzedaży:

Radioodtwarzacz Blaupunkt BREMEN 975 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Caraudio. Jego średnia cena wynosi 2 499,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Toster Blaupunkt TSP-601 (800W/biały) . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Caraudio, Caraudio Blaupunkt znajdują się dopiero na 8 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Cyfrowy rejestrator wideo Blaupunkt BP 2.1 FHD .

Większym zainteresowaniem cieszą się Caraudio Sony. Na przykład Radio samochodowe SONY DSX-A210UI .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Caraudio są średnio tańsze niż Caraudio w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Caraudio Blaupunkt

Fragment opisu producenta: 10 litrów, nie mógł więc być montowany w zasięgu ręki kierowcy Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: