Na rynku Polskim bardzo dużą popularnością, zwłaszcza wśród kobiet cieszy się bielizna Konrad. Marka ta jest znana i lubiana ze względu na unikalność i solidność wykonania swych produktów.
Bielizna dla każdej kobiety jest bardzo ważna, dlatego szczególnie uważnie ją dobiera do swej sylwetki. Dobrze dobrana bielizna podkreśla atuty kobiecego ciała i tuszuje jego niedoskonałości. Najważniejsze jest, by biustonosz był odpowiedni. Musi on unosić biust, nie spłaszczać go lecz uwydatniać. Dla pań z małym biustem marka Konrad proponuje dobre jakościowo biustonosze push-up, które optymalnie powiększają piersi. Bielizna Konrad to jednak nie tylko biustonosze. W ofercie znajdziemy różnorodne majtki, halki i dodatki takie jak pasy do pończoch czy koronkowe bolerka.
Bielizna tej marki jest dobra, chętnie kupowana. Jeśli raz ją kupimy z pewnością skusimy się na kolejny komplet, gdyż docenimy jego zalety. Jest ona wygodna, na ciele układa się bardzo dobrze, ponadto możemy ją kupić za niewielką cenę.
Poniżej zamieszczamy oferty posiadające zbliżone własności.
Kategoria: Rajstopy
Rajstopy damskie z elastilu - 20 DEN. Materiał 98% poliamid 2% elastan
2,90 PLN
Kategoria: Bielizna
Rajstopy damskie Natalia (błąd w tytule) na zime produkowane z włoskiej przędzy, która gwarantuje wysoką jakość. Skład: 98% Poliamid 6,6, 2% elastan.
4,70 PLN
Kategoria: Skarpetki
Wygodne podkolanówki bezuciskowe. W opakowaniu znajdują się 2 pary. Materiał: 100% poliamid
3,00 PLN
Kategoria: Biustonosze
Bere Lifts Plastry podnoszące biust 10 szt (5 par) Bezoperacyjne podniesienie biustu! Przyjazne dla skóry, bez lateksu, znane z TV niewidzialne taśmy podnoszące biust. Łatwe w użyciu - wystarczy umieścić plastry na dole piersi, odkleić podkład i...
2,69 PLN
Kategoria: Bielizna
Damskie podkolanówki z włókien Lycra z szeroką, nieuciskającą gumką. Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
5,00 PLN
Kategoria: Bielizna
Seksowne pończochy damskie do paska, wykonane z elastanu. Model z zaznaczonymi palcami. Skład: 92% poliamid, 8% elastan.
5,00 PLN
Kategoria: Skarpetki
Skarpeta Mikołaja But na Prezenty Świąteczna Podwójne zastosowanie: ✔️ Świąteczna dekoracja ✔️ Opakowanie na prezent Skarpetka jest idealnym pomysłem, by schować prezenty, słodycze oraz inne upominki W środku...
3,00 PLN
Kategoria: Skarpetki
Bawełniane skarpety wyprodukowane w Polsce. Dzięki elastycznemu dodatkowi doskonale dopasowują się do stopy. Bardzo wygodne, kolorowe, posiadają płaski szew rosso. bawełna 78% poliamid 18% elastan 2% elastodien 2%
4,30 PLN
1,00 PLN
Kategoria: Rajstopy
Rajstopy damskie z wydzieloną częścią majteczkową bez klina i wzmocnionymi palcami, grubość 15 DEN. Opakowanie: 1 para w pudełku.
2,60 PLN
Kategoria: Skarpetki
Podkolanówki ze elastanu 15 DEN z nieuciskającą gumką. Pakowane po 2 pary. Cena za opakowanie. Skład Surowcowy : 92% Polyamid 8% Elasthan.
4,50 PLN
Kategoria: Skarpetki
Klasyczne stopki wykonane z gładkiego materiału. W części śródstopia wszyta miękka gąbka poprawiająca komfort noszenia. Materiał: 95% poliester 5% elastan
5,00 PLN
Kategoria: Skarpetki
Wygodne damskie skarpetki rajstopowe (balerinki) - splot 15 DEN. Materiał: 70% poliamid 30% elastan
4,10 PLN
Kategoria: Figi
Kategoria: Stringi
Eleganckie i klasyczne stringi wykonane z drobnej siateczki. Z przodu symetrycznie ozdobione są koronkowymi wstawkami.
5,00 PLN
Kategoria: Bielizna
Przezroczyste silikonowe ramiączka o szerokości 6mm (regulowane). Delikatne i dyskretne, idealnie pasują do otwartych oraz letnich kreacji.
2,00 PLN
Kategoria: Skarpetki
Skarpety męskie wykonane z naturalnej bawełny. Płaski szew i nieuciskający ściągacz zapewniają idealny komfort dla stóp. Włókna poliamidowe gwarantują podwyższoną wytrzymałość i stabilność wymiaru.
3,40 PLN
Kategoria: Rajstopy
Rajstopy damskie z przedzy typu Filanka, półprzezroczyste, matowe z wzmocnioną częścią majteczkową. Opakowanie w indywidualne pudełko.
4,40 PLN
Kategoria: Skarpetki
Bawełniane skarpetki dla dzieci w wieku 0-2 latka. Rozmiar: (8-9) długość stopy 12-14 cm (10-11) długość stopy 15-17 cm (12-13) długość stopy 18-20 cm
4,90 PLN
Kategoria: Rajstopy
Rajstopy damskie z wydzieloną częścią majteczkową bez klina i wzmocnionymi palcami, grubość 15 DEN. Opakowanie: 1 para w pudełku.
2,70 PLN
Kategoria: Rajstopy
Rajstopy damskie z elastilu - 20 DEN. Materiał 98% poliamid 2% elastan
3,70 PLN