Telefonia Linksys

telefonia linksys ceny

  • Cena:
Od: Do:

    Wybrane własności:
  • Producent: Linksys
    Wybrane własności:
  • Producent: Linksys

Sortuj według

Wynik 1-20 z 20

Linksys AE1200 AE1200 Linksys

Karty Sieciowe Usb Linksys - Linksys AE1200- szybka wysyłka!

89.99

aktualizacja: 24/9/2018

sklep: oleole.pl



przejdź do sklepu »

Linksys AE1200

Karty Sieciowe Usb Częstotliwość pracy:2,4 GHz;Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:AE1200;Kompatybilność:Współpraca z Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1;Standard bezprzewodowy:300 (Mbps) - 802.11n;Typ karty:bezprzewodowa;Typ złącza:USB;Zabezpieczenia:0;Zgodność ...

89.99

aktualizacja: 23/9/2018

sklep: rtveuroagd2



przejdź do sklepu »

Linksys WUSB6100M-EU WUSB6100M-EU Linksys

Karty Sieciowe Usb Linksys - Linksys WUSB6100M-EU- szybka wysyłka!

138.99

aktualizacja: 24/9/2018

sklep: oleole.pl



przejdź do sklepu »

Linksys WUSB6300 WUSB6300 Linksys

Karty Sieciowe Usb Linksys - Linksys WUSB6300- szybka wysyłka!

158.99

aktualizacja: 24/9/2018

sklep: oleole.pl



przejdź do sklepu »

Linksys WUSB6400M-EU WUSB6400M-EU Linksys

Karty Sieciowe Usb Linksys - Linksys WUSB6400M-EU- szybka wysyłka!

208.90

aktualizacja: 24/9/2018

sklep: oleole.pl



przejdź do sklepu »

Linksys WUSB6400M-EU

Karty Sieciowe Usb Częstotliwość pracy:2,4/5 GHz;Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:WUSB6400M-EU;Kompatybilność:Windows® 7, Windows®8.1 and Windows®10 ;Standard bezprzewodowy:1200 (Mbps) - 802.11ac;Typ karty:bezprzewodowa;Typ złącza:USB;Wymiary:29 x 15 x 77 ...

239.00

aktualizacja: 23/9/2018

sklep: rtveuroagd2



przejdź do sklepu »

Linksys EA6100

Routery Anteny:antena zewnętrzna;Częstotliwość pracy:2.4/5 Ghz (DualBand);Dmz:tak;Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:EA6100-EJ;Liczba portów LAN:4;Liczba portów USB:1;Liczba portów WAN:1;Liczba pozostałych portów:1;Maksymalna prędkość ...

279.00

aktualizacja: 23/9/2018

sklep: rtveuroagd2



przejdź do sklepu »
288.79

aktualizacja: 25/9/2018
Kraków (siedziba)
sklep: morele.net



przejdź do sklepu »

Linksys LACPI30 Gigabit Ethernet Czarny, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3ab 1000BASE-T, IEEE802.3af, IEEE802.3at, 10/100/1000BASE-T, Cat5, 100 m

Powerline Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s, Zgodny ze standradami przemysłowymi: IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3ab 1000BASE-T, IEEE802.3af, IEEE802.3at. Maksymalny zasięg działania: 100 m, Kolor ...

309.00

aktualizacja: 11/9/2018

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Linksys EA6100 EA6100 Linksys

Routery Linksys - Linksys EA6100- szybka wysyłka!

358.65

aktualizacja: 24/9/2018

sklep: oleole.pl



przejdź do sklepu »

Linksys Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiv

Komputery≫Huby Switche Możliwość mocowania do podłoża:TakOrientacyjna waga brutto:68Orientacyjna waga brutto opak. zbior.:0Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie:0

410.00

aktualizacja: 24/9/2018
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

Linksys Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiv

Komputery≫Huby Switche Możliwość mocowania do podłoża:TakOrientacyjna waga brutto:68Orientacyjna waga brutto opak. zbior.:0Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie:0

410.07

aktualizacja: 22/9/2018
Gdańsk (siedziba)
sklep: strefagracza.com.pl



przejdź do sklepu »

Linksys Velop VLP0101 AC1200 1szt. - 27,45 zł miesięcznie

Routery Częstotliwość pracy:2.4/5 Ghz (DualBand);Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:VLP0101-EU;Liczba portów LAN:2;Liczba portów USB:0;Liczba portów WAN:1;Liczba pozostałych portów:0;Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej:1200 ...

549.00

aktualizacja: 23/9/2018

sklep: rtveuroagd2



przejdź do sklepu »

Linksys router XAC1900 ( WiFi 2,4/5GHz)

Komputery≫Routery Ap Produkt:routerSygnalizacja działania:LEDObsługiwane standardy i protokoły:IEEE 802.11aIEEE 802.11acIEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11nBezpieczeństwo:WPSWiFi:truePasmo WiFi:2,4/5Typ anteny:zewnętrznaIlość anten:3Ilość anten ...

735.54

aktualizacja: 22/9/2018
Gdańsk (siedziba)
sklep: strefagracza.com.pl



przejdź do sklepu »

Linksys router XAC1900 ( WiFi 2,4/5GHz)

Komputery≫Routery Ap Produkt:routerSygnalizacja działania:LEDObsługiwane standardy i protokoły:IEEE 802.11aIEEE 802.11acIEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11nBezpieczeństwo:WPSWiFi:truePasmo WiFi:2,4/5Typ anteny:zewnętrznaIlość anten:3Ilość anten ...

736.00

aktualizacja: 24/9/2018
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

Linksys Velop VLP0102 AC2400 2szt. - 40,95 zł miesięcznie

Routery Częstotliwość pracy:2.4/5 Ghz (DualBand);Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:VLP0102-EU;Liczba portów LAN:2;Liczba portów USB:0;Liczba portów WAN:1;Liczba pozostałych portów:0;Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej:1200 ...

819.00

aktualizacja: 23/9/2018

sklep: rtveuroagd2



przejdź do sklepu »

Linksys Velop VLP0103 AC3600 3szt. - 59,95 zł miesięcznie

Routery Częstotliwość pracy:2.4/5 Ghz (DualBand);Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:VLP0103-EU;Liczba portów LAN:2;Liczba portów USB:0;Liczba portów WAN:1;Liczba pozostałych portów:0;Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej:1200 ...

1199.00

aktualizacja: 23/9/2018

sklep: rtveuroagd2



przejdź do sklepu »

Linksys LACXGSR Swiatłowód 850nm 10000Mbit/s SFP+ moduł przekaźników sieciowych Srebrny, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, Swiatłowód, 850 nm, 300 m

Zasilacz Typ interfejsu: SFP+, Typ transceivera SFP: SR. Typ przewodu: Swiatłowód, Długość fali: 850 nm, Maksymalny dystans transferu: 300 m. Liczba dołączonych produktów: 1 szt.. Czułość odbiornika: -11,2 dB

1629.00

aktualizacja: 11/9/2018

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Router LINKSYS Velop Whole Home Mesh WI-FI AC2200 (2 sztuki) + DARMOWY TRANSPORT! LINKSYS

Routery Xdsl / Routery / Komputery I Tablety Linksys Velop to wydajny modułowy system sieci Wi-Fi zbudowany z węzłów, który zapewnia wyjątkowy zasięg Wi-Fi w całym domu. Ustawia się w ciągu kilku minut i dostarcza bezbłędny, ultraszybki sygnał o pełnej mocy. Wyposażony w ...

1885.26

aktualizacja: 24/9/2018
Złotów (siedziba)
sklep: ELECTRO.pl



przejdź do sklepu »
1

Powiązane tagi

Kod PKWiU dla Telefonia: nieznany

Strefa użytkownika



Zaloguj

Stwórz konto

Zresetuj hasło

Promowane sklepy

Wszelkie nazwy i znaki handlowe użyte w niniejszym serwisie internetowym są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Informacje na temat nazw towarów i cen pochodzą ze stron sklepów internetowych lub sprzedawców prezentujących cenniki na stronach internetowych.
Porównanie cen i ofert - dla każdej najtańszy sklep, najtańsza cena. Najlepsza cena, oferta, cennik, promocja, sklep - przeszukaj oferty, cenniki sprawdzając wszystkie sklepy, porównaj oferty, ceny, cenniki sklepów i wtedy zrób zakupy tanio i w promocji!
© copyrights Advanced Network Technologies Sp. z o.o., projekt i wykonanie graficzne Studiotg Agencja Interaktywna

Kategorie wyszukiwania

Serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia. Zapoznaj się z polityką cookies.