Myszy Digitus

myszy digitus ceny

Sortuj według

Wynik 1-6 z 6

Digitus Mini Splitter wideo VGA 1xPC 2xMonitor, 350MHz

  • Digitus

Przełączniki Rozdzielacze / Akcesoria Pc Digitus Mini Splitter wideo VGA 1xPC 2xMonitorMini Splitter wideo DS-41120 umożliwia przesył sygnału wideo z jednego komputera PC na dwa monitory z wolnym portem HDSUB 15 (VGA).EAN: 4016032323839Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: DS-41120-1Porty ...

66.90

aktualizacja: 7/12/2016
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Digitus Mini Splitter wideo VGA 1xPC 4xMonitor, 350MHz

  • Digitus

Przełączniki Rozdzielacze / Akcesoria Pc Digitus Mini Splitter wideo VGA 1xPC 4xMonitorMini Splitter wideo DS-41120 umożliwia przesył sygnału wideo z jednego komputera PC na cztery monitory z wolnym portem HDSUB 15 (VGA).EAN: 4016032323853Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: ...

102.90

aktualizacja: 7/12/2016
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Digitus Mini Splitter HDMI 2 portowy, 1080p, HDCP, DTS-HD, LPCM

  • Digitus

Przełączniki Rozdzielacze / Akcesoria Pc Jeden z najmniejszych HDMI Video Splitterów . Obraz z jednego żródła wideo na dwóch różnych monitorach HDTVEAN: 4016032276586Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: DS-41302Porty wejścia: 1 x HDMIPorty wyjścia: 2 x HDMIKolor: CzarnyPozostałe ...

153.90

aktualizacja: 7/12/2016
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX 1310nm SM LC 20km

  • Digitus

Moduły Sfp Dac Pozostałe parametry - Moduł mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable); - Przepustowość 1.25 Gbs; - Zgodny z IEEE 802.3z; - Źródło światła lasera klasy 1, laser zgodny z EN 60825-1 - Hot swap; - Zasilanie ...

183.50

aktualizacja: 7/12/2016
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX Tx1310nm Rx1550nm SM LC spx BiDi 20km

  • Digitus

Moduły Sfp Dac Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX Tx1310nm Rx1550nm SM LC spx BiDi 20km - Moduł mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) - Moduł WDM - transmisja na jednym włóknie optycznym w dwie strony - Przepustowość 1.25 Gbs - Zgodny z IEEE 802.3z - ...

210.50

aktualizacja: 7/12/2016
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX Tx1550nm Rx1310nm SM LC spx BiDi 20km

  • Digitus

Moduły Sfp Dac Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX Tx1550nm Rx1310nm SM LC spx BiDi 20km - Moduł mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) - Moduł WDM - transmisja na jednym włóknie optycznym w dwie strony - Przepustowość 1.25 Gbs - Zgodny z IEEE 802.3z - ...

346.50

aktualizacja: 7/12/2016
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »
1
  • Cena:
Od: Do:

    Wybrane własności:
  • Producent: Digitus
    Wybrane własności:
  • Producent: Digitus
Kod PKWiU dla Myszy: nieznany
Wszelkie nazwy i znaki handlowe użyte w niniejszym serwisie internetowym są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Informacje na temat nazw towarów i cen pochodzą ze stron sklepów internetowych lub sprzedawców prezentujących cenniki na stronach internetowych.
Porównanie cen i ofert - dla każdej najtańszy sklep, najtańsza cena. Najlepsza cena, oferta, cennik, promocja, sklep - przeszukaj oferty, cenniki sprawdzając wszystkie sklepy, porównaj oferty, ceny, cenniki sklepów i wtedy zrób zakupy tanio i w promocji!
© copyrights Advanced Network Technologies Sp. z o.o., projekt i wykonanie graficzne Studiotg Agencja Interaktywna

Kategorie wyszukiwania

Serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia. Zapoznaj się z polityką cookies.