Karty sieciowe Planet

karty sieciowe planet ceny

Sortuj według

Wynik 1-17 z 17

Karta sieciowa Planet WNL-U554A

  Karta sieciowa Planet WNL-U554A
  • Planet

Antenowe: RP-SMA Cechy dodatkowe: WMM Częstotliwość połączenia bezprzewodowego: 2,4000-2,4835 GHz Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy: 90 % Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Ilość anten: 1 szt. Kod Producenta: ...

od 125.49





ofert: 2
porównanie cen »

Karta sieciowa Planet ENW-9504

  Karta sieciowa Planet ENW-9504
  • Planet

Interfejs zgodny ze specyfikacją PCI 2.2 Wysokowydajna architektura ?bus master? z obsługą DMA. Współpracują z systemem zarządzania energią ACPI.

od 20.00





ofert: 1
porównanie cen »

Karta sieciowa Planet ENW-9605

  Karta sieciowa Planet ENW-9605
  • Planet

Interfejs PCI Rodzaj Przewodowa Standard przewodowy 10/100/1000 (Mbps) - 802.3ab Gigabit Ethernet Standard bezprzewodowy Nie dotyczy chipset Realtek RTL8169S-32 Zgodność ze standardem IEEE 802.3ab 1000 Base-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3u 100 ...

od 64.98





ofert: 1
porównanie cen »

Planet Karta sieciowa bezprzewodowa WNL-U556M USB 2.0

Sieciowe Karty Bezprzewodowe Usb Cechy dodatkowe: WMM Certyfikaty: FCCCE Częstotliwość połączenia bezprzewodowego: 2,400-2,4835 GHz Czułość odbiornika: IEEE 802.11b: -85dBmIEEE 802.11g: -70dBmIEEE 802.11n: -68dBm Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas ...

125.49

aktualizacja: 23/3/2017

sklep: mediabajt



przejdź do sklepu »

Planet Karta sieciowa ENW-9702 PCIe 1Gb/s RJ45

  • Planet
  • Typ złącza:  PCIe

Sieciowe Karty Pci Cechy dodatkowe: Auto-Negotiation Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Kod Producenta: ENW-9702 Komunikacja z komputerem: PCIe Obsługiwane standardy i protokoły: IEEE 802.1q Opis marketingowy: Planet ENW-9792 to gigabitowy adapter ...

150.49

aktualizacja: 23/3/2017

sklep: mediabajt



przejdź do sklepu »

Planet Karta sieciowa bezprzewodowa ENW-9701 PCIe 1Gb/s SFP LC

Loading... Loading ...

307.97

aktualizacja: 22/3/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: strefagracza.com.pl



przejdź do sklepu »
309.01

aktualizacja: 23/3/2017
Kraków (siedziba)
sklep: morele.net



przejdź do sklepu »

Planet Karta sieciowa bezprzewodowa ENW-9701 PCIe 1Gb/s SFP LC

Komputery≫Karty Sieciowe Opis marketingowy:Wysoka wydajność zwiększa szybkość sieci i rozszerza zasięgPlanet ENW-9701 to adapter 1000Base-X PCI-Express, karta idealna dla wysokiej klasy serwerów, pozwala na zwiększenie prędkości i niezawodności długich połączeń ...

325.00

aktualizacja: 24/3/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

Karta sieciowa PCI Planet ENW-9701 PCIex1 - 1 Slot SFP 1000Base-SX/LX

  • Planet
  • Typ złącza:  PCI

Karty Sieciowe SFP slot (LC Interface), 50/125um & 62.5/125um Multi-Mode, 9/125um Single-ModeJumbo Frame: 9KBNiski pobór zasilania

329.98

aktualizacja: 24/3/2017
Piekary Śląskie (siedziba)
sklep: KGNET Piekary Śląski



przejdź do sklepu »

Planet Karta sieciowa bezprzewodowa ENW-9701 PCIe 1Gb/s SFP LC

Sieciowe Karty Pci Certyfikaty: FCCCE Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy: 95 % Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Kod Producenta: ENW-9701 Komunikacja z komputerem: PCIe Obsługiwane standardy i protokoły: IEEE 802.1qIEEE 802.3xIEEE ...

607.99

aktualizacja: 23/3/2017

sklep: mediabajt



przejdź do sklepu »

Planet Karta sieciowa bezprzewodowa ENW-9701 PCIe 1Gb/s SFP LC

Sieciowe Karty Pci Certyfikaty: CEFCC Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy: 95 % Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Kod Producenta: ENW-9701 Komunikacja z komputerem: PCIe Obsługiwane standardy i protokoły: IEEE 802.3xIEEE 802.1qIEEE ...

639.99

aktualizacja: 23/3/2017

sklep: mediabajt



przejdź do sklepu »

Planet Karta sieciowa ENW-9801 PCIe 10 Gb/s SFP+

  • Planet
  • Typ złącza:  PCIe

Komputery≫Karty Sieciowe Opis marketingowy:PLANET ENW-9801 to serwerowa karta sieciowa z pojedynczym portem 10 Gigabit Ethernet. Ze względu na niewielkie wymiary, wysoką wydajność i niską cenę stanowi ona optymalne rozwiązanie dla każdej obciążonej sieci Ethernet. ...

1001.00

aktualizacja: 24/3/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

Planet Karta sieciowa ENW-9803 PCIe 10 Gb/s RJ45

  • Planet
  • Typ złącza:  PCIe

Komputery≫Karty Sieciowe Kod producenta:ENW-9803Opis marketingowy:Niska cena, mniejsze zużycie energii i wydajność sieci 10 GbAby powitać nową generację sieci 10G, Planet przedstawia zupełnie nowy adapter serwerowy PCI 10GBase-T - model ENW-9803. Został on wyposażony ...

1074.00

aktualizacja: 24/3/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

Planet Karta sieciowa ENW-9801 PCIe 10 Gb/s SFP+

  • Planet
  • Typ złącza:  PCIe

Sieciowe Karty Pci Cechy dodatkowe: obsługa ramek Jumbo Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy: 95 % Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Kod Producenta: ENW-9801 Komunikacja z komputerem: PCIe Obsługiwane standardy i protokoły: IEEE ...

1127.99

aktualizacja: 23/3/2017

sklep: mediabajt



przejdź do sklepu »
1239.80

aktualizacja: 23/3/2017
Kraków (siedziba)
sklep: morele.net



przejdź do sklepu »

Planet Karta sieciowa ENW-9803 PCIe 10 Gb/s RJ45

  • Planet
  • Typ złącza:  PCIe

Sieciowe Karty Pci Certyfikaty: CEFCC Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy: 95 % Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Kod Producenta: ENW-9803 Komunikacja z komputerem: PCIe Obsługiwane standardy i protokoły: IEEE 802.3xIEEE 802.1qIEEE ...

1493.99

aktualizacja: 23/3/2017

sklep: mediabajt



przejdź do sklepu »

Kartell Lampa stołowa Planet - 9385-b4 Kartell 9385-b4

  • Planet

Oświetlenie > Lampy Stołowe Kartell Lampa stołowa Planet - 9385-b4

1920.00

aktualizacja: 21/3/2017
Węgrzce/Krakowa (siedziba)
sklep: sfmeble



przejdź do sklepu »
1
  • Cena:
Od: Do:

    Wybrane własności:
  • Producent: Planet
  • Cena:
Od: Do:

    Wybrane własności:
  • Producent: Planet
Kod PKWiU dla Karty sieciowe: nieznany

Strefa użytkownika



Zaloguj

Stwórz konto

Zresetuj hasło

Promowane sklepy

Wszelkie nazwy i znaki handlowe użyte w niniejszym serwisie internetowym są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Informacje na temat nazw towarów i cen pochodzą ze stron sklepów internetowych lub sprzedawców prezentujących cenniki na stronach internetowych.
Porównanie cen i ofert - dla każdej najtańszy sklep, najtańsza cena. Najlepsza cena, oferta, cennik, promocja, sklep - przeszukaj oferty, cenniki sprawdzając wszystkie sklepy, porównaj oferty, ceny, cenniki sklepów i wtedy zrób zakupy tanio i w promocji!
© copyrights Advanced Network Technologies Sp. z o.o., projekt i wykonanie graficzne Studiotg Agencja Interaktywna

Kategorie wyszukiwania

Serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia. Zapoznaj się z polityką cookies.