Czytniki kart Vakoss

czytniki kart vakoss ceny

W tej chwili nie posiadamy ofert dokładnie pasujących do zaznaczonych filtrów.
Poniżej zamieszczamy oferty posiadające zbliżone własności.

4world Czytnik kart pendrive SD/miniSD/MMC/T-Flash 03355

  • 4world

Czytniki Kart / Pamięci Czytnik kart 03355 - PenDrive USB 2.0 EAN: 5908214302390Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 03355Liczba portów: 1Typ kart pamięci: microSDStandard pamięci SD / CF: SDInterfejs: USB 2.0Obsługiwane systemy operacyjne: Windows XPFunkcje specjalne: - ...

4.90

aktualizacja: 19/1/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Adapter Gembird EURO - SVHS + 3xRCA M-F

  • Gembird

Komputery≫Adaptery I Przejściówki Złącza:SCART EURO SVHS-3xCINCHOrientacyjna waga brutto:35Orientacyjna waga brutto opak. zbior.:35Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie:1

4.00

aktualizacja: 15/1/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

Esperanza CZYTNIK KART PAMIĘCI MicroSD / (MicroSD PenDrive) EA134B USB 2.0 NIEBIESKI

  • Esperanza

Czytniki Kart / Pamięci Uniwersalny, kompaktowy, zewnętrzny czytnik kart pamięci microSD. Umożliwia wczytywanie danych i zdjęć do komputerów stacjonarnych i notebooków. Współpracuje z najbardziej popularnymi kartami pamięci microSDHC, microSD, T-Flash. Konstrukcja ...

3.90

aktualizacja: 19/1/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy | ST/UPC | simplex | SingleMode

  • Qoltec

Światłowody Pozostałe parametry - Typ włókna: jednomodowy - Łatwa instalacja i obsługa adapteru - Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych - Opakowanie: polybag

1.50

aktualizacja: 20/1/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy FC/UPC-ST/UPC simplex SingleMode

  • Qoltec

Światłowody Adapter światłowodowy hybrydowy FC/UPC-ST/UPC simplex SingleMode Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach FC/UPC – ST/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, ...

3.50

aktualizacja: 20/1/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

4world Adapter FC,UPC,MM,Big-D

  • 4world

Światłowody / Sieciowe / Kable Adapter: rodzaj: Simplex rodzaj obsługiwanych włókien: MM typ złącza: FC/UPC tłumienność wtrąceniowa (dB): <0.2 typ: Big D-typeEAN: 5908214356683Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 08687Rodzaj: AdapterZastosowanie: ŚwiatłowódZłącza #1: ...

1.90

aktualizacja: 19/1/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

ADAPTER MICRO SIM> SIM/NANO 5in1 z kluczyk

Telefony≫Pozostałe Akcesoria Do Telefonów Gwarancja: 12 msc.Opis: ADAPTER MICRO SIM> SIM/NANO 5in1 z kluczyk

5.05

aktualizacja: 19/1/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: strefagracza.com.pl



przejdź do sklepu »

Czytnik GEMBIRD FD2-MSD-1 GEMBIRD

  • Gembird

Czytniki Kart Pamięci / Peryferia Komputerowe / Komputery I Tablety Obsługuje karty MicroSD - rwnież SDHC do 32GB (T-Flash or TransFlash) Idealne do komputera/laptopa podczas podrzy Specyfikacja Kompatybilne z USB 1.1/2.0 Transfer do 25MBps w zależności od klasy karty pamici Wymiary; 32 x 16 x 7 mm Waga ...

4.92

aktualizacja: 17/1/2017
Złotów (siedziba)
sklep: ELECTRO.pl



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy | SC/UPC | simplex | SingleMode

  • Qoltec

Światłowody Pozostałe parametry - Tłumienność: - Obudowa: ABS-AR - Materiał: Ceramika - Łatwa instalacja i obsługa adapteru. - Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji ...

1.50

aktualizacja: 20/1/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

4world Adapter LC,UPC,SM 4spawy

  • 4world

Światłowody / Sieciowe / Kable 4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB): <0.2 typ: brakEAN: 5908214356768Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 08695Rodzaj: AdapterZastosowanie: ŚwiatłowódZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Single-modeTransmisja: ...

4.90

aktualizacja: 19/1/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Adapter TRACER mini USB/ microUSB

  • Tracer

Adaptery / Kable Adapter TRACER mini USB/ microUSBEAN: 5907512848692Interfejs: mini USBKod Producenta: TRAKBK43612Miejsce serwisowania: Incom Group SAOkres rękojmi (gwarancji) w miesiącach: brak danychTyp kabla: Adapter / PrzejściówkaZłącze 1: Mini USB 3.0 Typu ...

1.90

aktualizacja: 19/1/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Esperanza TITANUM CZYTNIK KART SDHC / MicroSDHC / (SDHC PenDrive) TA101K USB 2.0 CZARNY

  • Esperanza

Czytniki Kart / Pamięci Zewnętrzny czytnik kart pamięci, podłączany za pomocą złącza USB 2.0. Obsługuje 8 typów kart.EAN: 5901299901137Gwarancja: 12 miesięcyKod dostawcy: TA101KLiczba portów: 1Typ kart pamięci: SDStandard pamięci SD / CF: SDHCInterfejs: USB ...

4.90

aktualizacja: 19/1/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

MINI CZYTNIK KART PAMIĘCI MICRO SD M2 MICRO SDHC

Uniwersalne / Czytniki I Adaptery / Karty Pamięci / Fotografia Czytnik kart pamięci microSD i Memory Stick Micro Bezproblemowa instalacja - wymaga jedynie podłączenia do USB Profesjonalne wykonanie z komponentów wysokiej jakości Współpraca z systemami operacyjnymi: Windows 98SE,ME,NT, ...

3.25

aktualizacja: 19/1/2017
białystok (siedziba)
sklep: sendgroup.pl



przejdź do sklepu »

CZYTNIK OTG USB "ANDROID" micro USB CZYTNIK OTG USB "ANDROID" MIX KOLORÓW

Elektronika>Komputery I Akcesoria WYSOKIEJ JAKOŚCI CZYTNIK OTG USB "ANDROID" Złącza: micro USB (m) USB A (f) Dostępne kolory: biały, żółty, zielony, różowy, brązowy. (w przypadku braku wybranego koloru, kolor zostanie wysłany losowo)

4.99

aktualizacja: 19/1/2017

sklep: stonki.com.pl



przejdź do sklepu »

ADAPTER MICRO SIM> SIM/NANO 5in1 z kluczyk

Telefony≫Pozostałe Akcesoria Do Telefonów Gwarancja: 12 msc.Opis: ADAPTER MICRO SIM> SIM/NANO 5in1 z kluczyk

5.00

aktualizacja: 15/1/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

Adapter HAMA Adapter ISO

  • Hama

Adaptery / Złącza I Adaptery / Kable I Adaptery Av / Akcesoria Audio-Video / Rtv I Telewizory Adapter samochodowy ISO do zasilania. Długość 0.2m....

1.00

aktualizacja: 17/1/2017

sklep: mediamarkt



przejdź do sklepu »

Gembird Mikro czytnik kart - PenDrive MicroSd/T-Flash USB 2.0 GEMBIRD

  • Gembird

Pamięci Zewnętrzne > Czytniki Kart Flash

4.94

aktualizacja: 17/1/2017
Warszawa (siedziba)
sklep: e-factory



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-FC/UPC simplex SingleMode

  • Qoltec

Światłowody Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-FC/UPC simplex SingleMode Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach SC/UPC – FC/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, ...

3.50

aktualizacja: 20/1/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

ADAPTER ROZDZIELACZ TELEFONICZNY 2/1 RJ-12 3xF GEMBIRD

  • Gembird

Gniazda-Wtyki-Adaptery / Sieci Przewodowe / Sieci Rozdzielacz linii telefonicznej 2/1 RJ-12 3xf...

2.16

aktualizacja: 19/1/2017

sklep: esmont24



przejdź do sklepu »

ADAPTER JACK STEREO(M)->JACK STEREO (F) X2 10CM GEMBIRD

  • Gembird

Akcesoria / Kable Komputerowe I Av / Przewody / Kable ADAPTER JACK STEREO(M)->JACK STEREO (F) X2 10CM...

2.57

aktualizacja: 19/1/2017

sklep: esmont24



przejdź do sklepu »
1
  • Cena:
Od: Do:

Kod PKWiU dla Czytniki kart: nieznany

Strefa użytkownika



Zaloguj

Stwórz konto

Zresetuj hasło

Promowane sklepy

Wszelkie nazwy i znaki handlowe użyte w niniejszym serwisie internetowym są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Informacje na temat nazw towarów i cen pochodzą ze stron sklepów internetowych lub sprzedawców prezentujących cenniki na stronach internetowych.
Porównanie cen i ofert - dla każdej najtańszy sklep, najtańsza cena. Najlepsza cena, oferta, cennik, promocja, sklep - przeszukaj oferty, cenniki sprawdzając wszystkie sklepy, porównaj oferty, ceny, cenniki sklepów i wtedy zrób zakupy tanio i w promocji!
© copyrights Advanced Network Technologies Sp. z o.o., projekt i wykonanie graficzne Studiotg Agencja Interaktywna

Kategorie wyszukiwania

Serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia. Zapoznaj się z polityką cookies.