Czytniki kart Sweex

czytniki kart sweex ceny

W tej chwili nie posiadamy ofert dokładnie pasujących do zaznaczonych filtrów.
Poniżej zamieszczamy oferty posiadające zbliżone własności.

Gembird Adapter, rozdzielacz telefoniczny 2/1 RJ-11 3XF

  • Gembird

Adaptery Rozdzielacz linii telefonicznej 2/1 RJ-11 3xf

3.50

aktualizacja: 23/3/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-FC/UPC simplex MultiMode

  • Qoltec

Światłowody Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-FC/UPC simplex MultiMode Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach SC/UPC – FC/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, ...

3.50

aktualizacja: 23/3/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Adapter HAMA Adapter ISO

  • Hama

Adaptery / Złącza I Adaptery / Kable I Adaptery Av / Akcesoria Audio-Video / Rtv I Telewizory Adapter samochodowy ISO do zasilania. Długość 0.2m....

1.00

aktualizacja: 22/3/2017

sklep: mediamarkt



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-ST/UPC simplex SingleMode

  • Qoltec

Światłowody / Sieciowe / Kable Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-ST/UPC simplex SingleModeAdapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach SC/UPC – ST/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, ...

2.90

aktualizacja: 23/3/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode

  • Qoltec

Światłowody Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach SC/UPC – ST/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, ...

3.50

aktualizacja: 23/3/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy | LC/UPC | simplex | MultiMode

  • Qoltec

Światłowody Pozostałe parametry - Tłumienność: - Obudowa: PC-AR - Materiał: Ceramika - Łatwa instalacja i obsługa adapteru. - Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji ...

2.50

aktualizacja: 23/3/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy | ST/UPC | simplex | MultiMode

  • Qoltec

Światłowody / Sieciowe / Kable EAN: 5901878541440Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54144Rodzaj: AdapterZastosowanie: ŚwiatłowódZłącza #1: STZłącza #2: STRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: SimplexKolor: CzerwonyPozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa ...

1.90

aktualizacja: 23/3/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Esperanza CZYTNIK KART PAMIĘCI MicroSD / (MicroSD PenDrive) EA134B USB 2.0 NIEBIESKI

  • Esperanza

Czytniki Kart / Pamięci Uniwersalny, kompaktowy, zewnętrzny czytnik kart pamięci microSD. Umożliwia wczytywanie danych i zdjęć do komputerów stacjonarnych i notebooków. Współpracuje z najbardziej popularnymi kartami pamięci microSDHC, microSD, T-Flash. Konstrukcja ...

3.90

aktualizacja: 23/3/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »
2.82

aktualizacja: 23/3/2017
Wrocław (siedziba)
sklep: neo24



przejdź do sklepu »

USB MINI CZYTNIK KART PAMIĘCI MICRO SD MICRO SDHC

Akcesoria (Laptop Pc) / Komputery USB Czytnik microSD i microSDHC Memory Stick Micro M2 Wystarczy włożyć kartę pamięci , zamknąć i czytnik może być używany jako pamięć przenośna typu pendrive lub flashdisk. Wystarczy włożyć kartę pamięci i podłączyć do portu USB ...

1.90

aktualizacja: 23/3/2017

sklep: dampo



przejdź do sklepu »

Adapter sanki HDD Gembird 2,5 - 3,5

  • Gembird

Loading... Loading ...

4.61

aktualizacja: 22/3/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: strefagracza.com.pl



przejdź do sklepu »

4world Adapter FC,UPC,SM Bezszwowy

  • 4world

Światłowody / Sieciowe / Kable 4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB): <0.2 typ: Square seamlessEAN: 5908214356621Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 08681Rodzaj: AdapterZastosowanie: ŚwiatłowódZłącza #1: FCZłącza #2: FCRodzaj światłowodu: Single-modeTransmisja: ...

1.90

aktualizacja: 23/3/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy | ST/UPC | simplex | SingleMode

  • Qoltec

Światłowody / Sieciowe / Kable EAN: 5901878541457Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54145Rodzaj: AdapterZastosowanie: ŚwiatłowódZłącza #1: STZłącza #2: STRodzaj światłowodu: Single-modeTransmisja: SimplexKolor: ŻółtyPozostałe parametry: - Typ włókna: jednomodowy- ...

1.90

aktualizacja: 23/3/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Czytnik kart 4World + Pendrive 2w1

  • 4world

Czytniki Kart Konstrukcja czytnika pozwala w pełni schować i zabezpieczyć kartę, - dzięki tej konstrukcji czytnik staje się wygodnym pendrive, - ograniczeniem pojemności jest jedynie pojemność karty; dioda sygnalizująca pracę.

4.83

aktualizacja: 23/3/2017
Piekary Śląskie (siedziba)
sklep: KGNET Piekary Śląski



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy FC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode

  • Qoltec

Światłowody / Sieciowe / Kable Adapter światłowodowy hybrydowy FC/UPC-ST/UPC simplex MultiModeAdapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach FC/UPC – ST/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, ...

2.90

aktualizacja: 23/3/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Blow Adapter nano SIM-micro SIM- standard

  • Blow

Adaptery Przejściówki Długość kabla: Nie dotyczy Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta: 5900804063445 Kolor: czarny Końcówki - rodzaj: Nie dotyczy Końcówki - typ: Nie dotyczy Produkt: Adapter Strona www produktu: ...

4.49

aktualizacja: 23/3/2017

sklep: mediabajt



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy FC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode

  • Qoltec

Światłowody Adapter światłowodowy hybrydowy FC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach FC/UPC – ST/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, ...

3.50

aktualizacja: 23/3/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »
3.99

aktualizacja: 22/3/2017
Kraków (siedziba)
sklep: morele.net



przejdź do sklepu »
1
  • Cena:
Od: Do:

Kod PKWiU dla Czytniki kart: nieznany

Strefa użytkownika



Zaloguj

Stwórz konto

Zresetuj hasło

Promowane sklepy

Wszelkie nazwy i znaki handlowe użyte w niniejszym serwisie internetowym są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Informacje na temat nazw towarów i cen pochodzą ze stron sklepów internetowych lub sprzedawców prezentujących cenniki na stronach internetowych.
Porównanie cen i ofert - dla każdej najtańszy sklep, najtańsza cena. Najlepsza cena, oferta, cennik, promocja, sklep - przeszukaj oferty, cenniki sprawdzając wszystkie sklepy, porównaj oferty, ceny, cenniki sklepów i wtedy zrób zakupy tanio i w promocji!
© copyrights Advanced Network Technologies Sp. z o.o., projekt i wykonanie graficzne Studiotg Agencja Interaktywna

Kategorie wyszukiwania

Serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia. Zapoznaj się z polityką cookies.