Czytniki kart Lexar

czytniki kart lexar ceny

W tej chwili nie posiadamy ofert dokładnie pasujących do zaznaczonych filtrów.
Poniżej zamieszczamy oferty posiadające zbliżone własności.

4world Czytnik kart pendrive SD/miniSD/MMC/T-Flash 03355

  • 4world

Czytniki Kart / Pamięci Czytnik kart 03355 - PenDrive USB 2.0 EAN: 5908214302390Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 03355Liczba portów: 1Typ kart pamięci: microSDStandard pamięci SD / CF: SDInterfejs: USB 2.0Obsługiwane systemy operacyjne: Windows XPFunkcje specjalne: - ...

4.90

aktualizacja: 19/1/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

CZYTNIK KART PAMIĘCI MicroSD / (MicroSD PenDrive) EA134O USB 2.0 POMARAŃCZOWY

Komputery≫Czytniki Kart Pamięci Opis: Uniwersalny, kompaktowy, zewnętrzny czytnik kart pamięci microSD. Umożliwia wczytywanie danych i zdjęć do komputerów stacjonarnych i notebooków. Współpracuje z najbardziej popularnymi kartami pamięci

3.00

aktualizacja: 15/1/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy | SC/UPC | simplex | SingleMode

  • Qoltec

Światłowody Pozostałe parametry - Tłumienność: - Obudowa: ABS-AR - Materiał: Ceramika - Łatwa instalacja i obsługa adapteru. - Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji ...

1.50

aktualizacja: 19/1/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Czytnik kart MicroSDHC Quer LECHPOL

  • Quer

Pamięci Zewnętrzne > Czytniki Kart Flash

2.24

aktualizacja: 17/1/2017
Warszawa (siedziba)
sklep: e-factory



przejdź do sklepu »

TITANUM CZYTNIK KART SDHC / MicroSDHC / (SDHC PenDrive) TA101G USB 2.0 ZIELONY

  • Esperanza

Komputery≫Czytniki Kart Pamięci Gwarancja: 12 msc.Opis: Zewnętrzny czytnik kart pamięci, podłączany za pomocą złącza USB 2.0. Obsługuje 8 typów kart. Liczba portów: 1Typ kart pamięci: Typ kart pamięci: Typ kart pamięci: Typ kart pamięci:

4.00

aktualizacja: 15/1/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy | ST/UPC | simplex | SingleMode

  • Qoltec

Światłowody Pozostałe parametry - Typ włókna: jednomodowy - Łatwa instalacja i obsługa adapteru - Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych - Opakowanie: polybag

1.50

aktualizacja: 19/1/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy | SC/UPC | simplex | MultiMode

  • Qoltec

Światłowody Pozostałe parametry - Tłumienność: - Obudowa: PC-AR - Materiał: Ceramika - Łatwa instalacja i obsługa adapteru. - Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji ...

1.50

aktualizacja: 19/1/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy | ST/UPC | simplex | MultiMode

  • Qoltec

Światłowody Pozostałe parametry - Łatwa instalacja i obsługa adapteru. - Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych. - Opakowanie: Polybag

1.50

aktualizacja: 19/1/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Czytnik GEMBIRD FD2-MSD-1 GEMBIRD

  • Gembird

Czytniki Kart Pamięci / Peryferia Komputerowe / Komputery I Tablety Obsługuje karty MicroSD - rwnież SDHC do 32GB (T-Flash or TransFlash) Idealne do komputera/laptopa podczas podrzy Specyfikacja Kompatybilne z USB 1.1/2.0 Transfer do 25MBps w zależności od klasy karty pamici Wymiary; 32 x 16 x 7 mm Waga ...

4.92

aktualizacja: 17/1/2017
Złotów (siedziba)
sklep: ELECTRO.pl



przejdź do sklepu »

Adapter Gembird DVI - VGA M-F

  • Gembird

Komputery≫Adaptery I Przejściówki Złącza:DVI męski -> D-SUB żeńskiKolor:szaryDVI-A->VGAOrientacyjna waga brutto:30Orientacyjna waga brutto opak. zbior.:14750Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie:500

5.00

aktualizacja: 15/1/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

4world Adapter LC,UPC,SM 4spawy

  • 4world

Światłowody / Sieciowe / Kable 4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB): <0.2 typ: brakEAN: 5908214356768Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 08695Rodzaj: AdapterZastosowanie: ŚwiatłowódZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Single-modeTransmisja: ...

4.90

aktualizacja: 19/1/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Adapter Gembird DVI - VGA M-F

  • Gembird

Komputery≫Adaptery I Przejściówki Złącza:DVI męski -> D-SUB żeńskiKolor:szaryDVI-A->VGAOrientacyjna waga brutto:30Orientacyjna waga brutto opak. zbior.:14750Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie:500

4.72

aktualizacja: 19/1/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: strefagracza.com.pl



przejdź do sklepu »

CZYTNIK KART PAMIĘCI 2 in 1 TF CZYTNIK KART PAMIĘCI 2 in 1 TF

Elektronika>Komputery I Akcesoria Wysokiej jakości czytnik kart pamięci microSD Bezproblemowa instalacja - wymaga jedynie podłączenia do USB. Profesjonalne wykonanie z komponentów wysokiej jakości. Współpraca z systemami operacyjnymi: Windows 98SE,ME,NT, 2000,XP. Czytnik ...

1.99

aktualizacja: 19/1/2017

sklep: stonki.com.pl



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy FC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode

  • Qoltec

Światłowody Adapter światłowodowy hybrydowy FC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach FC/UPC – ST/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, ...

3.50

aktualizacja: 19/1/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Czytnik kart pamięci Titanum TA101B SDHC niebieski // Wysyłka w 24h - Gwarancja dostępności / 19 lat najwyższej jakości

  • Esperanza

Czytniki Kart / Akcesoria Komputerowe Czytnik kart pamięci Titanum TA101B SDHC to czytnik wszystkich najpopularniejszych na rynku rodzajów kart pamięci.

3.70

aktualizacja: 19/1/2017
Nowodworce (siedziba)
sklep: Awa24.pl



przejdź do sklepu »

CZYTNIK KART MICRO SD SDHC MICROSD M2 52w1

Uniwersalne / Czytniki I Adaptery / Karty Pamięci / Fotografia Fabrycznie nowy, wysokiej jakości mini czytnik kart pamięci ALL IN ONE! Współpracuje z USB 1.1 i 2.0. Służy do zapisywania i odczytywania kart. Bardzo krótki okres oczekiwania na odczytanie karty ( mniej niż 1 s ). ...

4.49

aktualizacja: 19/1/2017
białystok (siedziba)
sklep: sendgroup.pl



przejdź do sklepu »

Czytnik kart 4World + Pendrive 2w1

  • 4world

Czytniki Kart Konstrukcja czytnika pozwala w pełni schować i zabezpieczyć kartę, - dzięki tej konstrukcji czytnik staje się wygodnym pendrive, - ograniczeniem pojemności jest jedynie pojemność karty; dioda sygnalizująca pracę.

4.83

aktualizacja: 20/1/2017
Piekary Śląskie (siedziba)
sklep: KGNET Piekary Śląski



przejdź do sklepu »

4world Adapter FC,UPC,MM Bezszwowy

  • 4world

Światłowody 4world Adapter: rodzaj obsługiwanych włókien: MM tłumienność wtrąceniowa (dB): typ: Square seamless

1.50

aktualizacja: 19/1/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

ADAPTER ROZDZIELACZ TELEFONICZNY 2/1 RJ-12 3xF GEMBIRD

  • Gembird

Gniazda-Wtyki-Adaptery / Sieci Przewodowe / Sieci Rozdzielacz linii telefonicznej 2/1 RJ-12 3xf...

2.16

aktualizacja: 19/1/2017

sklep: esmont24



przejdź do sklepu »

CZYTNIK KART MICRO SD SDHC TF

Uniwersalne / Czytniki I Adaptery / Karty Pamięci / Fotografia Czytnik kart pamięci microSD/TF w formie pendrive'a. Bezproblemowa instalacja - wymaga jedynie podłączenia do USB 1.0, 1.1, 2.0 Profesjonalne wykonanie z komponentów wysokiej jakości. Współpraca z systemami operacyjnymi: ...

3.01

aktualizacja: 19/1/2017
białystok (siedziba)
sklep: sendgroup.pl



przejdź do sklepu »
1
  • Cena:
Od: Do:

Kod PKWiU dla Czytniki kart: nieznany

Strefa użytkownika



Zaloguj

Stwórz konto

Zresetuj hasło

Promowane sklepy

Wszelkie nazwy i znaki handlowe użyte w niniejszym serwisie internetowym są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Informacje na temat nazw towarów i cen pochodzą ze stron sklepów internetowych lub sprzedawców prezentujących cenniki na stronach internetowych.
Porównanie cen i ofert - dla każdej najtańszy sklep, najtańsza cena. Najlepsza cena, oferta, cennik, promocja, sklep - przeszukaj oferty, cenniki sprawdzając wszystkie sklepy, porównaj oferty, ceny, cenniki sklepów i wtedy zrób zakupy tanio i w promocji!
© copyrights Advanced Network Technologies Sp. z o.o., projekt i wykonanie graficzne Studiotg Agencja Interaktywna

Kategorie wyszukiwania

Serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia. Zapoznaj się z polityką cookies.