Czytniki kart Dicota

czytniki kart dicota ceny

W tej chwili nie posiadamy ofert dokładnie pasujących do zaznaczonych filtrów.
Poniżej zamieszczamy oferty posiadające zbliżone własności.

Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode

  • Qoltec

Światłowody Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach SC/UPC – ST/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, ...

3.50

aktualizacja: 30/3/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

CZYTNIK KART PAMIĘCI MicroSD / (MicroSD PenDrive) EA134O USB 2.0 POMARAŃCZOWY

Komputery≫Czytniki Kart Pamięci Opis: Uniwersalny, kompaktowy, zewnętrzny czytnik kart pamięci microSD. Umożliwia wczytywanie danych i zdjęć do komputerów stacjonarnych i notebooków. Współpracuje z najbardziej popularnymi kartami pamięci

3.00

aktualizacja: 28/3/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

Adapter USB Akyga AK-AD-27 USB - RJ45 F-M

Komputery≫Adaptery I Przejściówki Kod producenta:AK-AD-27Produkt:PrzejściówkaTyp adaptera:USBKońcówki - typ:USB - RJ45Końcówki - rodzaj:żeński-męskiPozłacane końcówki:falseDługość kabla:0Sposób pakowania:blisterKolor:czarnyStrona www ...

4.00

aktualizacja: 28/3/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy | SC/UPC | simplex | SingleMode

  • Qoltec

Światłowody Pozostałe parametry - Tłumienność: - Obudowa: ABS-AR - Materiał: Ceramika - Łatwa instalacja i obsługa adapteru. - Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji ...

1.50

aktualizacja: 30/3/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-ST/UPC simplex SingleMode

  • Qoltec

Światłowody / Sieciowe / Kable Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-ST/UPC simplex SingleModeAdapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach SC/UPC – ST/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, ...

2.90

aktualizacja: 30/3/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

4world Adapter FC,UPC,MM Bezszwowy

  • 4world

Światłowody 4world Adapter: rodzaj obsługiwanych włókien: MM tłumienność wtrąceniowa (dB): typ: Square seamless

1.50

aktualizacja: 30/3/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Adapter HAMA Adapter ISO

  • Hama

Adaptery / Złącza I Adaptery / Kable I Adaptery Av / Akcesoria Audio-Video / Rtv I Telewizory Adapter samochodowy ISO do zasilania. Długość 0.2m....

1.00

aktualizacja: 30/3/2017

sklep: mediamarkt



przejdź do sklepu »

MINI CZYTNIK KART PAMIĘCI MICRO SD M2 MICRO SDHC

Uniwersalne / Czytniki I Adaptery / Karty Pamięci / Fotografia Czytnik kart pamięci microSD i Memory Stick Micro Bezproblemowa instalacja - wymaga jedynie podłączenia do USB Profesjonalne wykonanie z komponentów wysokiej jakości Współpraca z systemami operacyjnymi: Windows 98SE,ME,NT, ...

3.25

aktualizacja: 30/3/2017
białystok (siedziba)
sklep: sendgroup.pl



przejdź do sklepu »

Adapter USB Savio CL-16 mini USB - micro USB M-F

Komputery≫Adaptery I Przejściówki Złącza:Mini USB 5pin żeński -> mikro USB męskiKolor:czarny-Złącze: Mini USB 5pin - Micro USB-B. -Standard USB 2.0. -Zakres działania: transfer danych -Działa w 2 stronyInformacje dodatkowe:Przykładowe zastosowanie: ...

4.00

aktualizacja: 28/3/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

Esperanza CZYTNIK KART PAMIĘCI MicroSD / (MicroSD PenDrive) EA134B USB 2.0 NIEBIESKI

  • Esperanza

Czytniki Kart / Pamięci Uniwersalny, kompaktowy, zewnętrzny czytnik kart pamięci microSD. Umożliwia wczytywanie danych i zdjęć do komputerów stacjonarnych i notebooków. Współpracuje z najbardziej popularnymi kartami pamięci microSDHC, microSD, T-Flash. Konstrukcja ...

3.90

aktualizacja: 30/3/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »
2.82

aktualizacja: 30/3/2017
Wrocław (siedziba)
sklep: neo24



przejdź do sklepu »
2.99

aktualizacja: 26/3/2017
Kraków (siedziba)
sklep: morele.net



przejdź do sklepu »

Adapter Gembird EURO - SVHS + 3xRCA M-F

  • Gembird

Komputery≫Adaptery I Przejściówki Złącza:SCART EURO SVHS-3xCINCHOrientacyjna waga brutto:35Orientacyjna waga brutto opak. zbior.:35Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie:1

3.85

aktualizacja: 28/3/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: strefagracza.com.pl



przejdź do sklepu »

Czytnik kart pamięci Titanum TA101B SDHC niebieski // Wysyłka w 24h - Gwarancja dostępności / 19 lat najwyższej jakości

  • Esperanza

Czytniki Kart / Akcesoria Komputerowe Czytnik kart pamięci Titanum TA101B SDHC to czytnik wszystkich najpopularniejszych na rynku rodzajów kart pamięci.

3.70

aktualizacja: 30/3/2017
Nowodworce (siedziba)
sklep: Awa24.pl



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy | LC/APC | simplex | SingleMode

  • Qoltec

Światłowody Pozostałe parametry - Tłumienność: - Obudowa: PC-AR - Materiał: Ceramika - Łatwa instalacja i obsługa adapteru - Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji ...

2.50

aktualizacja: 30/3/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-FC/UPC simplex MultiMode

  • Qoltec

Światłowody / Sieciowe / Kable Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-FC/UPC simplex MultiMode Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach SC/UPC – FC/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, ...

2.90

aktualizacja: 30/3/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Adapter USB 2.0 LogiLink AU0025 USB (M) > USB (F)

Adaptery / Kable Adapter USB-A 2.0 męski do USB-A 2.0 żeńskiTransfer do: 480 Mbit/sEAN: 4052792001907Interfejs: USB 2.0Kod Producenta: AU0025Miejsce serwisowania: Incom Group SAOkres rękojmi (gwarancji) w miesiącach: brak danych

3.90

aktualizacja: 30/3/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy FC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode

  • Qoltec

Światłowody / Sieciowe / Kable Adapter światłowodowy hybrydowy FC/UPC-ST/UPC simplex MultiModeAdapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach FC/UPC – ST/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, ...

2.90

aktualizacja: 30/3/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »
3.26

aktualizacja: 26/3/2017
Kraków (siedziba)
sklep: morele.net



przejdź do sklepu »

CZYTNIK KART PAMIĘCI MicroSD / (MicroSD PenDrive) EA134B USB 2.0 NIEBIESKI

Komputery≫Czytniki Kart Pamięci Opis: Uniwersalny, kompaktowy, zewnętrzny czytnik kart pamięci microSD. Umożliwia wczytywanie danych i zdjęć do komputerów stacjonarnych i notebooków. Współpracuje z najbardziej popularnymi kartami pamięci

3.00

aktualizacja: 28/3/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »
1
  • Cena:
Od: Do:

Kod PKWiU dla Czytniki kart: nieznany

Strefa użytkownika



Zaloguj

Stwórz konto

Zresetuj hasło

Promowane sklepy

Wszelkie nazwy i znaki handlowe użyte w niniejszym serwisie internetowym są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Informacje na temat nazw towarów i cen pochodzą ze stron sklepów internetowych lub sprzedawców prezentujących cenniki na stronach internetowych.
Porównanie cen i ofert - dla każdej najtańszy sklep, najtańsza cena. Najlepsza cena, oferta, cennik, promocja, sklep - przeszukaj oferty, cenniki sprawdzając wszystkie sklepy, porównaj oferty, ceny, cenniki sklepów i wtedy zrób zakupy tanio i w promocji!
© copyrights Advanced Network Technologies Sp. z o.o., projekt i wykonanie graficzne Studiotg Agencja Interaktywna

Kategorie wyszukiwania

Serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia. Zapoznaj się z polityką cookies.