Bramki i routery VoIP Cisco

bramki i routery voip cisco ceny

Bramka VoIP Cisco SPA112 2xFXS

Bramka VoIP Cisco SPA112 2xFXS

183.87 zł KGNET Piekary Śląski

Sortuj według

Wynik 1-20 z 40

Bramka VoIP Cisco SPA122 2xFXS

  Bramka VoIP Cisco SPA122 2xFXS
  • Cisco

Funkcja Routera (NAT): Tak Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Informacje dodatkowe: Adapter SIP dla telefonów analogowych zapewniający doskonała jakość połączeń VoIP Kod ...

od 214.82





ofert: 8
porównanie cen »

Bramka VoIP Cisco SPA112 2xFXS

  Bramka VoIP Cisco SPA112 2xFXS
  • Cisco

Funkcja Routera (NAT): Nie Gwarancja: 3 miesiące gwarancji Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1 szt. Informacje dodatkowe: Adapter SIP dla telefonów analogowych oferujący wysokiej jakości rozmowy VoIP Kod Producenta: ...

od 183.87





ofert: 4
porównanie cen »

Cisco router RV110W-E-G5-K9 ( Wi-Fi)

  • Cisco

Komputery≫Routery Ap Przeznaczenie do ::xDSLTypy połączeń:Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) serverPoint-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE)Point-to-Point Tunneling Protocol (PPTP)Layer 2 Tunneling Protocol (L2TP)Porty wan (ilość):1Porty wan ...

347.83

aktualizacja: 26/2/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: strefagracza.com.pl



przejdź do sklepu »

Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM

  • Cisco

Moduły / Opcje Do Przełączników / Sieci Przewodowe Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOMMaksymalna temperatura pracy: 85 °CArchitektura sieci LAN: Gigabit EthernetEAN: 0882658340895Ilość gniazd SFP 1000Mbps: 1 szt.Kod Producenta: GLC-SX-MMD=Miejsce serwisowania: Incom ...

368.90

aktualizacja: 26/2/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Cisco RV110W router xDSL WiFi N150 1xWAN 4x10/100 LAN VPN

  • Cisco

Routery Xdsl Router RV110W VPN Firewall marki Cisco pozwala na bezpieczny dostęp na odległość do sieci profesjonalnej. Posiada 4 porty Fast Ethernet, umożliwiający transfer nawet bardzo pojemnych plików. RV110W VPN Firewall jest wyposażony w VPN ...

524.50

aktualizacja: 24/2/2017
Lublin (siedziba)
sklep: videobajt



przejdź do sklepu »

Cisco router RV110W-E-G5-K9 ( Wi-Fi)

  • Cisco

Routery 10/100 Mb/s RJ-45 (LAN): 4 szt. 10/100 Mb/s RJ-45 (WAN): 1 szt. Bezpieczeństwo: 64/128bit WEPWPAWPA2NATSPIfiltrowanie adresów MACfiltrowanie adresów IPzabezpieczenie przed atakami DoSWPSACL Cechy dodatkowe: UPnP Certyfikaty: ...

553.49

aktualizacja: 26/2/2017

sklep: mediabajt



przejdź do sklepu »

Cisco router RV130W-E-K9-G5 ( Wi-Fi 2,4GHz)

  • Cisco

Komputery≫Routery Ap Porty wan (ilość):1Porty wan (typ):RJ45Porty lan (ilość):4Porty lan (typ):RJ45Porty pozostałe (ilość):1Porty pozostałe (typ):USBVpn:TakQoS:TakZarządzanie:Web browser, Simple Network Management Protocol (SNMP) v3, Bonjour, Universal Plug and ...

584.05

aktualizacja: 26/2/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: strefagracza.com.pl



przejdź do sklepu »

Cisco router RV215W-E-K9-G5 4x10/100 (Wi-Fi) Wireless-N VPN

  • Cisco

Routery 10/100 Mb/s RJ-45 (LAN): 4 szt. 10/100 Mb/s RJ-45 (WAN): 1 szt. Bezpieczeństwo: WPAWPA2NATSPIzabezpieczenie przed atakami DoSWPSWPA-EnterpriseWPA2-Enterprise Cechy dodatkowe: UPnP Certyfikaty: ICCEFCCWi-FiC-TickcULUL Dopuszczalna ...

737.99

aktualizacja: 26/2/2017

sklep: mediabajt



przejdź do sklepu »

Cisco router RV130W-E-K9-G5 ( Wi-Fi 2,4GHz)

  • Cisco

Routery 10/100/1000 Mb/s RJ-45 (LAN): 4 szt. 10/100/1000 Mb/s RJ-45 (WAN): 1 szt. Bezpieczeństwo: 64/128bit WEPWPANATzabezpieczenie przed atakami DoSWPSWPA2-PSKWPA2-Enterprise Certyfikaty: FCC Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy: ...

812.99

aktualizacja: 26/2/2017

sklep: mediabajt



przejdź do sklepu »
5209.91

aktualizacja: 24/2/2017
Warszawa (siedziba)
sklep: e-factory



przejdź do sklepu »
7096.44

aktualizacja: 24/2/2017
Warszawa (siedziba)
sklep: e-factory



przejdź do sklepu »
7239.04

aktualizacja: 24/2/2017
Warszawa (siedziba)
sklep: e-factory



przejdź do sklepu »
7435.95

aktualizacja: 24/2/2017
Warszawa (siedziba)
sklep: e-factory



przejdź do sklepu »
7599.73

aktualizacja: 24/2/2017
Warszawa (siedziba)
sklep: e-factory



przejdź do sklepu »
8001.69

aktualizacja: 24/2/2017
Warszawa (siedziba)
sklep: e-factory



przejdź do sklepu »
10491.10

aktualizacja: 24/2/2017
Warszawa (siedziba)
sklep: e-factory



przejdź do sklepu »
10668.91

aktualizacja: 24/2/2017
Warszawa (siedziba)
sklep: e-factory



przejdź do sklepu »
10864.04

aktualizacja: 24/2/2017
Warszawa (siedziba)
sklep: e-factory



przejdź do sklepu »
15178.95

aktualizacja: 24/2/2017
Warszawa (siedziba)
sklep: e-factory



przejdź do sklepu »
  • Cena:
Od: Do:

    Wybrane własności:
  • Producent: Cisco
    Wybrane własności:
  • Producent: Cisco
Kod PKWiU dla Bramki i routery VoIP: nieznany

Strefa użytkownika



Zaloguj

Stwórz konto

Zresetuj hasło

Promowane sklepy

Wszelkie nazwy i znaki handlowe użyte w niniejszym serwisie internetowym są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Informacje na temat nazw towarów i cen pochodzą ze stron sklepów internetowych lub sprzedawców prezentujących cenniki na stronach internetowych.
Porównanie cen i ofert - dla każdej najtańszy sklep, najtańsza cena. Najlepsza cena, oferta, cennik, promocja, sklep - przeszukaj oferty, cenniki sprawdzając wszystkie sklepy, porównaj oferty, ceny, cenniki sklepów i wtedy zrób zakupy tanio i w promocji!
© copyrights Advanced Network Technologies Sp. z o.o., projekt i wykonanie graficzne Studiotg Agencja Interaktywna

Kategorie wyszukiwania

Serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia. Zapoznaj się z polityką cookies.